| Anahtar özellik | SJ-9100 iki cep ayırıcı karışımı sayma makinesi değer sayma makinesi uygunluk |
|---|---|
| Mevcut para birimi | UAH RSD KZT UZS DKK NOK SEK MAD CHF KZT UZS DKK NOK SEK MAD CHF HUF |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Satış sonrası servis sağlandı | Video teknik desteği Çevrimiçi destek |
|---|---|
| Garanti | 90 gün, 90 Gün |
| Malzeme | maden |
| Orijinalin yeri | Çin |
| Durum | yeni jenerik |
| Satış sonrası servis sağlandı | Video teknik desteği Çevrimiçi destek |
|---|---|
| Garanti | 90 gün, 90 Gün |
| Malzeme | maden |
| Orijinalin yeri | Çin |
| Durum | yeni jenerik |
| Anahtar özellik | Finansal ekipman İki cep harçlığı banknot sıralayıcı Çoklu Para birimi karışımı değer sayma ayırma m |
|---|---|
| Mevcut para birimi | AZN USD BRL MXN ARS COP VEF PEN CAD CLP CRC |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | İki cepli hazneli nakit ayırma makinesi |
|---|---|
| Mevcut para birimi | JOD IRR ILS MYR IDR KRW JPY CNY INR, vb. |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | Banknot profesyonel iki cep fatura banknot ayırıcı para sayacı ve nakit para ayırıcı |
|---|---|
| Mevcut para birimi | TRL EGP YER BHD QAR SGD LKR KHR PKR AUD NZD JOD IRR ILS |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | taşınabilir üst yükleme banknot profesyonel iki cep fatura çoklu banknot sıralayıcı para sayacı ve n |
|---|---|
| Mevcut para birimi | BOB MDL NIO IQD SAR SYP AED OMR LBP TRL EGP YER BHD QAR JOD IRR ILS MYR IDR KRW JPY CNY INR THB VND |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |