| Anahtar özellik | ATM Makinesi için Windows 10 I5 4GB RAM 500GB HDD CPU PC Çekirdeği |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Anahtar özellik | karışık çoklu para birimi sıralayıcı nakit para birimi banknot para dedektörü fatura sayacı taşınabi |
|---|---|
| Mevcut para birimi | WD NPR MMK PHP HKD MOP LAK PKR AUD NZD AOA DZD MGA ZMK LYD BWP |
| Sıralama Hızı | >800 adet/dak |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | Parmak Damarı Biyometrik Kimlik Doğrulama ATM Tanıma Modülü Banka kullanımı |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Anahtar özellik | Banka Ekipmanları Kart Okuyucu Kaymayı önleme araçları Dolandırıcılığı önleme cihazı |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Ambalaj bilgileri | Paketleme Detayları: Nötr paket Teslimat Detayları: Ödeme yapıldıktan sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Aylık 10000 Adet / Adet |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Diebold Nixdorf |
| Ambalaj bilgileri | Paketleme Detayları: Nötr paket Teslimat Detayları: Ödeme yapıldıktan sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Aylık 10000 Adet / Adet |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Diebold Nixdorf |
| Ambalaj bilgileri | Paketleme Detayları: Nötr paket Teslimat Detayları: Ödeme yapıldıktan sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Aylık 10000 Adet / Adet |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Hitachi |
| Ambalaj bilgileri | Paketleme Detayları: Nötr paket Teslimat Detayları: Ödeme yapıldıktan sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Aylık 10000 Adet / Adet |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Diebold Nixdorf |
| Ambalaj bilgileri | Paketleme Detayları: Nötr paket Teslimat Detayları: Ödeme yapıldıktan sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Aylık 10000 Adet / Adet |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Wincor |
| Ambalaj bilgileri | Paketleme Detayları: Nötr paket Teslimat Detayları: Ödeme yapıldıktan sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Aylık 10000 Adet / Adet |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Wincor |