| Başvuru | ATM |
|---|---|
| İçin kullanılır | Okuma ve Yazma Kafası Komplesi |
| Garanti | 90 gün |
| Durum | yeni orijinal |
| Dokunmatik Ekran Türü | HAYIR |
| Başvuru | ATM |
|---|---|
| Garanti | 90 gün |
| Parça Numarası | 49269047000A |
| Durum | yeni orijinal |
| Dokunmatik Ekran Türü | HAYIR |
| Parça Numarası | 01750314096 1750314096 |
|---|---|
| Kullanılan | Diebold Nixdorf DN490/DN250A/DN550VA/DN200/DN250/DN450 |
| Menşei | Shunde, Foshan, Guangdong |
| Garanti | 90 gün |
| Sevkiyat | Ekspres/Deniz/Hava/Kamyon |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği, Ücretsiz yedek parça, Çevrimiçi destek |
|---|---|
| Garanti | 90 gün |
| Malzeme | Hiçbiri |
| Kapasite | Hiçbiri |
| İşletim sistemi | YOK, Orijinal Standart |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği, Saha kurulumu, devreye alma ve eğitim, Saha bakım ve onarım hizmeti, Çevrimiçi |
|---|---|
| Garanti | 90 GÜN, 90 GÜN |
| Malzeme | 1 |
| Kapasite | 1 |
| İşletim sistemi | 1 |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği, Saha kurulumu, devreye alma ve eğitim, Saha bakım ve onarım hizmeti, Çevrimiçi |
|---|---|
| Garanti | 90 GÜN, 90 GÜN |
| Malzeme | NUMARA |
| Kapasite | NUMARA |
| İşletim sistemi | NUMARA |
| PN | 111202053501 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Hong Kong |
| Anahtar Kelimeler | Wincor Sinema 4060 |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Yük yolu | DHL, FedEx, EMS, TNT vb. |
| Başvuru | ATM |
|---|---|
| İçin kullanılır | Wincor CHD V2CU ATM Kart Okuyucu |
| Garanti | 90 gün |
| Parça Numarası | 1750173205 |
| Kategori | ATM Bileşenleri |
| Ambalaj bilgileri | karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 2 İş Günü |
| Ödeme koşulları | Western Union,T/T |
| Yetenek temini | Normal stok için 10000 Adet |
| Menşe yeri | Çin |
| Parça Numarası | 1750307764 01750301684 01750307764 1750301684 |
|---|---|
| Kullanılan | Diebold Nixdorf DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| Menşei | Shunde, Foshan, Guangdong |
| Garanti | 90 gün |
| Sevkiyat | Ekspres/Deniz/Hava/Kamyon |