| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
|---|---|
| Üreticisi | Hyosung |
| Renk | Resim olarak |
| Kullanılan | ATM için |
| İşletme türü | fabrika |
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
|---|---|
| Üreticisi | G&D BPS C5 |
| Renk | Resim olarak |
| Kullanılan | ATM için |
| İşletme türü | fabrika |
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
|---|---|
| Üreticisi | G&D BPS C5 |
| Renk | Resim olarak |
| Kullanılan | ATM için |
| İşletme türü | fabrika |
| Anahtar özellik | SJ-9100 iki cep ayırıcı karışımı sayma makinesi değer sayma makinesi uygunluk |
|---|---|
| Mevcut para birimi | UAH RSD KZT UZS DKK NOK SEK MAD CHF KZT UZS DKK NOK SEK MAD CHF HUF |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | İki cepli hazneli nakit ayırma makinesi |
|---|---|
| Mevcut para birimi | JOD IRR ILS MYR IDR KRW JPY CNY INR, vb. |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | karışık çoklu para birimi sıralayıcı nakit para birimi banknot para dedektörü fatura sayacı taşınabi |
|---|---|
| Mevcut para birimi | WD NPR MMK PHP HKD MOP LAK PKR AUD NZD AOA DZD MGA ZMK LYD BWP |
| Sıralama Hızı | >800 adet/dak |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| modeli | Diebold Nixdorf RM4 Serisi |
|---|---|
| Uesd | Diebold DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| Tanım | Diebold Nixdorf AIC HEPSİ KASET DÖNGÜSÜ İtme Plakası |
| Kalite | Yepyeni |
| Kullanılabilirlik | Stokta Var / Sipariş Üzerine Üretildi |
| PN | 3143T206 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Glory UW-500 USF-100 Kemerler 12*156*0.65mm |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 3143T221 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Glory UW-500 USF-100 Kemerler 12*156*0.65mm |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 3390T002 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Glory UW-500 USF-100 O-Ring Contası |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |