| PN | KD03300-C100 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Fujitsu F510 üst Ünite |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Fujitsu G60A Çoklu Kaset Para Geri Dönüşüm Modülü |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | KD02881-Y574 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Fujitsu G60A Çoklu Kaset Para Geri Dönüşüm Modülü |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | GF0307 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Fujitsu G60A Çoklu Kaset Para Geri Dönüşüm Modülü |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 49254690000K-11 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold 15T D-Şekilli Dişli |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 49254690000K-10 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold Opetva OP368 Fatura Doğrulayıcı |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | A004606 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | NMD Dış çerçeve,NF 300 |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| Model numaraları | 445-0730542 4450730542 |
|---|---|
| Kategori | ATM NCR S2 Bileşenleri |
| Durum | Stokta var |
| Tip | Bankamatik Parçaları |
| Ödeme Süresi | batı birliği T/T |
| Parça Numarası | 1750228920 01750228920 |
|---|---|
| Kullanılan | Wincor Nixdorf PC280 |
| Menşei | Shunde, Foshan, Guangdong |
| Garanti | 90 gün |
| Sevkiyat | Ekspres/Deniz/Hava/Kamyon |
| Fiyat aralığı | Bölüme bağlı olarak değişir |
|---|---|
| Teslimat süresi | 3-15 gün |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Kurşun zamanı | 1-5 gün |
| Dayanıklılık | Yüksek |