| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği, Saha kurulumu, devreye alma ve eğitim, Saha bakım ve onarım hizmeti, Çevrimiçi |
|---|---|
| Garanti | 90 GÜN, 90 GÜN |
| Malzeme | NUMARA |
| Kapasite | NUMARA |
| İşletim sistemi | NUMARA |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği, Saha kurulumu, devreye alma ve eğitim, Saha bakım ve onarım hizmeti, Çevrimiçi |
|---|---|
| Garanti | 90 GÜN, 90 GÜN |
| Malzeme | NUMARA |
| Kapasite | NUMARA |
| İşletim sistemi | NUMARA |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği, Saha kurulumu, devreye alma ve eğitim, Saha bakım ve onarım hizmeti, Çevrimiçi |
|---|---|
| Garanti | 90 GÜN, 90 GÜN |
| Malzeme | 1 |
| Kapasite | 1 |
| İşletim sistemi | 1 |
| PN | 2C160000000313 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Özel Termal Kafa VKP80III |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Fujitsu G60A Çoklu Kaset Para Geri Dönüşüm Modülü |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Fujitsu G60A Çoklu Kaset Para Geri Dönüşüm Modülü |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | GF0307 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Fujitsu G60A Çoklu Kaset Para Geri Dönüşüm Modülü |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | KD03234-C520 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Fujitsu F53 F56 Banknot Dağıtıcı Nakit Kaseti |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | YT4.029.039 / CDM 8240-NF-001 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Fujitsu Çıkarıcı |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği, Saha kurulumu, devreye alma ve eğitim, Saha bakım ve onarım hizmeti, Çevrimiçi |
|---|---|
| Garanti | 90 GÜN, 90 GÜN |
| Malzeme | 1 |
| Kapasite | 1 |
| İşletim sistemi | 1 |