| Parça Numarası | 01750206619 1750206618 1750206619 01750206618 |
|---|---|
| Kullanılan | Diebold Nixdorf VS Modeli DN490/DN250A/DN550VA/DN200/DN250/DN450 |
| Menşei | Shunde, Foshan, Guangdong |
| Garanti | 90 gün |
| Sevkiyat | Ekspres/Deniz/Hava/Kamyon |
| Marka | Giesecke+Devrient G&D |
|---|---|
| Parça Numarası | 521495001 521495 |
| Aralık | TRİGER KAYIŞ KASNAĞI U2/U3 MOTORU |
| Adedi | 1 adet |
| Örnek | Ücretsiz Örnek |
| Ambalaj bilgileri | Paketleme Detayları: Nötr paket Teslimat Detayları: Ödeme yapıldıktan sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Ayda 10000 Adet / Adet |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | G+D |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |