| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik destek, Ücretsiz yedek parça, Saha kurulumu, devreye alma ve eğitim, Saha bakım ve onar |
|---|---|
| Garanti | Kullanım dışı |
| Malzeme | hayır, Plastik ve zihinsel |
| Kapasite | NUMARA |
| İşletim sistemi | NUMARA |
| After-sales Service Provided | Video technical support, Free spare parts, Field installation, commissioning and training, Field maintenance and repair service, Online support |
|---|---|
| Warranty | Unavailable, 90 days |
| P/N | 1750105988 |
| Payment | T.Western Union.Paypal |
| Brand | Wincor Nixdorf |
| Stoklamak | Stokta var |
|---|---|
| Fiyat aralığı | Bölüme bağlı olarak değişir |
| Liman | Guangdong |
| Teslimat süresi | 3-15 gün |
| Kurşun zamanı | 1-5 gün |
| Uyumluluk | Fujitsu ATM Modelleri |
|---|---|
| Kullanılan | Fujitsu Makinesi |
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Plastik ve Metal |
| Teslimat | Ödeme alındıktan sonra 2-7 gün |
| Mekanın Kökeni | Çin |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Videolu teknik destek, Çevrimiçi destek |
|---|---|
| Garanti | 90 gün |
| Malzeme | 1, plastik |
| Kapasite | 1 |
| İşletim sistemi | 1 |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik destek, Ücretsiz yedek parça, Saha kurulumu, devreye alma ve eğitim, Saha bakım ve onar |
|---|---|
| Garanti | 90 gün |
| Malzeme | 1 |
| Kapasite | 1 |
| İşletim sistemi | 1 |
| Durum | Yeni orijinal/Yeni jenerik/Yenilenmiş |
|---|---|
| Durum | Yeni orijinal |
| Kalite | Yeni orijinal |
| Ödeme | TT.Western Union.Paypal.money Gram |
| Veri biçimi | bmp, txt, jpg, fsn |
| Kullanılan | Diebold Nixdorf Opteva Serisi |
|---|---|
| Envanter | Stokta var |
| Kurşun zamanı | 1 gün |
| Anahtar kelime | 00103334001W ATM Parçaları Diebold Nixdorf Opteva Anahtarlı Kilitleme Yönlendirme Kaseti 00-103334-0 |
| Kurulum | Profesyonel önerilir |
| Anahtar özellik | Akıllı Kart Verme Modülü Kiosklar için 200 Kart Kart Okuyuculu Perakende ATM |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Anahtar özellik | ATM Makinesi için Windows 10 I5 4GB RAM 500GB HDD CPU PC Çekirdeği |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |