| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği, Ücretsiz yedek parça, Çevrimiçi destek |
|---|---|
| Garanti | 90 gün |
| Malzeme | Hiçbiri |
| Kapasite | Hiçbiri |
| İşletim sistemi | YOK, Orijinal Standart |
| Pn | 0090009159 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Wincor PC280 2050XE ATM 24V Distributor Power Supply |
| Produce Name | Wincor PC280 2050XE ATM 24V Distributor Power Supply Unit |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and so on |
| Pn | 01750159341 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Wincor ATM C400 EPP V6 Tuş Takımı |
| Adı Üret | Wincor ATM C400 EPP V6 Tuş Takımı |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| Başvuru | ATM |
|---|---|
| İçin kullanılır | Wincor Transfer Ünitesi Kasası |
| Garanti | 90 gün |
| Parça Numarası | 1750214641 |
| Durum | yeni orijinal |
| Satış sonrası servis sağlandı | Video teknik desteği Çevrimiçi destek |
|---|---|
| Garanti | 90 gün, 90 Gün |
| Orijinalin yeri | Çin |
| Durum | yeni jenerik |
| Renk | Resim olarak |
| Fiyat aralığı | Bölüme bağlı olarak değişir |
|---|---|
| Teslimat süresi | 3-15 gün |
| Kurşun zamanı | 1-5 gün |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| PN | 49205474000X |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold Kamera KİTİ OPTEVA 720/560/520 |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 49254764000F |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold UCC ÜNİTESİ ELU |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 49202790000A |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold Şaft Taşıma Avara Düzeneği |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| Ürün Adı | Diebold Kart Okuyucu Manyetik Kafa |
|---|---|
| Ürün Tipi | ATM kart okuyucu manyetik baş |
| Envanter | Stokta var |
| Kurşun zamanı | 1 gün |
| Modeli | Hyosung Kart Okuyucu |