| Ürün Tipi | Bankamatik Parçaları |
|---|---|
| Envanter | Stokta var |
| Kurşun zamanı | 1 gün |
| Anahtar kelime | 01750173043 Yüksek Kaliteli Diebold Nixdorf ATM Makinesi Parçaları Wincor Nixdorf Cineo VS Braketi K |
| Kurulum | Profesyonel önerilir |
| Model numaraları | 445-0729816 4450729816 |
|---|---|
| Kategori | ATM Bileşenleri |
| Durum | Stokta var |
| Tip | Bankamatik Parçaları |
| Ödeme Süresi | batı birliği T/T |
| Model numaraları | 445-0752132 4450752132 |
|---|---|
| Kategori | ATM NCR S2 Bileşenleri |
| Durum | Stokta var |
| Tip | Bankamatik Parçaları |
| Ödeme Süresi | batı birliği T/T |
| Model numaraları | 445-0758882 4450758882 |
|---|---|
| Kategori | ATM NCR S2 Bileşenleri |
| Durum | Stokta var |
| Tip | Bankamatik Parçaları |
| Ödeme Süresi | batı birliği T/T |
| Nakliye | Dünya çapında Gönderim Mevcuttur |
|---|---|
| Modeli | DN serisi |
| durum | Yeni ve Orijinal |
| Ürün | CHD-DIP ICM375-3R2790 kart okuyucu |
| Başvuru | DN makinesi |
| Parça numarası | 49202790000A 49-202790-000A |
|---|---|
| Modeli | DN serisi |
| durum | Yeni ve Orijinal |
| Ürün | Diebold Nixdorf Opteva Sunum MİLİ, XPRT IDLER KOMPLE |
| Nakliye | Expree/Hava/Deniz yoluyla dünya çapında gönderim mevcuttur |
| Parça numarası | 49-248086-000A 49202790000A |
|---|---|
| Modeli | DN serisi |
| durum | Yeni ve Orijinal |
| Ürün | Diebold Opteva 5500 İstifleyici Silindir Mili 49-202790-000A |
| Nakliye | Expree/Hava/Deniz yoluyla dünya çapında gönderim mevcuttur |
| Parça numarası | 49253616000D 49-253616-000D |
|---|---|
| Modeli | DN serisi |
| durum | Yeni ve Orijinal |
| Ürün | Diebold Opteva 5500 SUNUCU FL TAHRİK MİLİ 49-253616-000D |
| Nakliye | Expree/Hava/Deniz yoluyla dünya çapında gönderim mevcuttur |
| Parça numarası | 49253616000D 49-253616-000D |
|---|---|
| Modeli | DN serisi |
| durum | Yeni ve Orijinal |
| Ürün | Diebold Opteva 5500 MİL TAŞIMA DRV 49-253616-000D |
| Nakliye | Expree/Hava/Deniz yoluyla dünya çapında gönderim mevcuttur |
| Model numaraları | 4450770172 445-0770172 |
|---|---|
| Kategori | ATM NCR S2 Bileşenleri |
| Durum | Stokta var |
| Tip | Bankamatik Parçaları |
| Ödeme Süresi | batı birliği T/T |