| Anahtar özellik | Çift Güçlü Ayırıcı Makinesi |
|---|---|
| Mevcut para birimi | MAD CHF HUF RON TÜM JEL AZN USD BRL MXN ARS |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | Çoklu Para Birimleri Bill Sorteer Sahte notlar Para ayırıcı Para sayma makinesi |
|---|---|
| Mevcut para birimi | RUB UAH RSD KZT UZS DKK NOK SEK MAD CHF HUF RON TÜM JEL AZN USD BRL MXN ARS COP VEF PEN CAD CLP CRC |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit spesifikasyonu | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıkış Kapasitesi | >200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | >150 not |
| sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit spesifikasyonu | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıkış Kapasitesi | >200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | >150 not |
| PN | KD11070-C521 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Fujitsu CDU Bankamatik Ünitesi |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Fujitsu G60A Çoklu Kaset Para Geri Dönüşüm Modülü |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Video Teknik Destek, Çevrimiçi Destek |
|---|---|
| Garanti | 90 GÜN, 90 GÜN |
| Dokunmatik Ekran Tipi | Dokunmatik Ekran Değil |
| P/N | 1750056651 01750176229 01750041920 |
| Kalite | yeni ve orijinal/jenerik |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği, Saha kurulumu, devreye alma ve eğitim, Saha bakım ve onarım hizmeti, Çevrimiçi |
|---|---|
| Garanti | 90 GÜN, 90 GÜN |
| Malzeme | 1, Plastik |
| Kapasite | 1 |
| İşletim sistemi | 1 |
| PN | 49253631000B |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold Şaktı Taşıma DRV |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | KD03300-C100 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Fujitsu F510 üst Ünite |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |