| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
|---|---|
| Garanti | 90 gün, 90 gün |
| Malzeme | n |
| Kapasite | n |
| İşletim sistemi | n |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik destek, Saha bakım ve onarım hizmeti, Çevrimiçi destek |
|---|---|
| Garanti | 90 GÜN, 90 GÜN |
| Malzeme | 1, çelik |
| Kapasite | 1 |
| Güç | 1 |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği, Saha kurulumu, devreye alma ve eğitim, Saha bakım ve onarım hizmeti, Çevrimiçi |
|---|---|
| Garanti | 90 GÜN, 90 GÜN |
| Malzeme | N, Plastik |
| Kapasite | n |
| İşletim sistemi | 1 |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği, Saha kurulumu, devreye alma ve eğitim, Saha bakım ve onarım hizmeti, Çevrimiçi |
|---|---|
| Garanti | 90 GÜN, 90 GÜN |
| Malzeme | N, Plastik |
| Kapasite | n |
| İşletim sistemi | 1 |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği, Saha kurulumu, devreye alma ve eğitim, Saha bakım ve onarım hizmeti, Çevrimiçi |
|---|---|
| Garanti | 90 gün |
| Malzeme | 1, Plastik |
| Kapasite | 1 |
| İşletim sistemi | 1 |
| Anahtar özellik | ATM Makinesi için Windows 10 I5 4GB RAM 500GB HDD CPU PC Çekirdeği |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Temel özellik | Karışık banknot sıralayıcı |
|---|---|
| Mevcut para birimi | GBP |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıkış Kapasitesi | >200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | >150 not |
| Kullanılan | GFB800 GFB810 GFB820 GFB830 GFS120 |
|---|---|
| Parça Numarası | 1742-T003 |
| Açıklama | GFB Serisi Besleme Silindiri |
| Paket İçeriği | Siparişe bağlı olarak ayrı parçalar veya setler |
| Garanti | 3 ay |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | karışık çoklu para birimi sıralayıcı nakit para birimi banknot para dedektörü fatura sayacı taşınabi |
|---|---|
| Mevcut para birimi | WD NPR MMK PHP HKD MOP LAK PKR AUD NZD AOA DZD MGA ZMK LYD BWP |
| Sıralama Hızı | >800 adet/dak |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |