| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | UAS HUF CRC QAR LAK GHS KES nakit sayacı 95 para birimine uygun banka kullanımı masa tasarımı para s |
|---|---|
| Mevcut para birimi | UAS HUF CRC QAR LAK GHS KES |
| Nakit Giriş Kapasitesi | zaman başına 800 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | taşınabilir üst yükleme banknot profesyonel iki cep fatura çoklu banknot sıralayıcı para sayacı ve n |
|---|---|
| Mevcut para birimi | BOB MDL NIO IQD SAR SYP AED OMR LBP TRL EGP YER BHD QAR JOD IRR ILS MYR IDR KRW JPY CNY INR THB VND |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | Banknot profesyonel iki cep fatura banknot ayırıcı para sayacı ve nakit para ayırıcı |
|---|---|
| Mevcut para birimi | TRL EGP YER BHD QAR SGD LKR KHR PKR AUD NZD JOD IRR ILS |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit spesifikasyonu | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıkış Kapasitesi | >200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | >150 not |
| Anahtar özellik | MZN MAD VEF TRL PHP CNY ZMK Toptan Güçlü Çoklu Para Birimi Değer Sayımı Para Birimi Sıralayıcısı |
|---|---|
| Mevcut para birimi | MZN MAD VEF TRL PHP CNY ZMK |
| Nakit Giriş Kapasitesi | zaman başına 800 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit spesifikasyonu | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıkış Kapasitesi | >200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | >150 not |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| İşletim sistemi | Windows 7 |
|---|---|
| Destek para birimi | 100+ like MYR NLG BEF IEP FRF CLP EUR LBP JOD NZD CSK |
| Sayma Hızı | Dakikada 900 nota |
| Hazne kapasitesi | 1200 nota |
| İstifleyici kapasitesi | 600 nota * 4 |