| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
|---|---|
| Üreticisi | WİNCOR |
| Renk | Resim olarak |
| Kullanılan | ATM için |
| İşletme türü | fabrika |
| PN | 01750304622 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold NIDEC SANKYO EMV Kart okuyucu |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
|---|---|
| Üreticisi | WİNCOR |
| Renk | Resim olarak |
| Kullanılan | ATM için |
| İşletme türü | fabrika |
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
|---|---|
| Üreticisi | WİNCOR |
| Renk | Resim olarak |
| Kullanılan | ATM için |
| İşletme türü | fabrika |
| PN | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Fujitsu G60A Çoklu Kaset Para Geri Dönüşüm Modülü |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 01750346451 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold EPPV8 MEX ST2 |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
|---|---|
| Üreticisi | WİNCOR |
| Renk | Resim olarak |
| Kullanılan | ATM için |
| İşletme türü | fabrika |
| PN | KD02881-Y574 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Fujitsu G60A Çoklu Kaset Para Geri Dönüşüm Modülü |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | GF0307 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Fujitsu G60A Çoklu Kaset Para Geri Dönüşüm Modülü |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 0322752 / 49238415000A |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold Opetva OP368 Fatura Doğrulayıcı |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |