| PN | H810F2307Z0 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Glory UW-500-F UW-500 USF-100 Düz Kayış |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | J610J5211Z0 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Glory UW-500-F UW-500 USF-100 Düz Kayış |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 49233199127A |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold KAUÇUK CES |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 3143T221 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Glory UW-500 USF-100 Kemerler 12*156*0.65mm |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 31431502 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Glory UW-500-F UW-500 USF-100 Düz Kayış |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 49205474000X |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold Kamera KİTİ OPTEVA 720/560/520 |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 49248086000A |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold 5500 istifleyici silindir mili |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
|---|---|
| Üreticisi | WİNCOR |
| Renk | Resim olarak |
| Kullanılan | ATM için |
| İşletme türü | fabrika |
| PN | A002375 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | NMD |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | A004605 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | NMD |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |