| Anahtar özellik | PHP JPY CNY ZWD ZMK ETB 95 ülke için renkli ekran banknot ayırma makinesi |
|---|---|
| Mevcut para birimi | PHP JPY CNY ZWD ZMK ETB |
| Nakit Giriş Kapasitesi | zaman başına 800 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | Döviz Bürosu Nakit ayırıcı |
|---|---|
| Mevcut para birimi | AUD |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | İki cepli hazneli nakit ayırma makinesi |
|---|---|
| Mevcut para birimi | JOD IRR ILS MYR IDR KRW JPY CNY INR, vb. |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | Akıllı Para Birimi sıralayıcı |
|---|---|
| Mevcut para birimi | USD BRL MXN ARS COP VEF PEN CAD CLP CRC vb. |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | UV MG IR Para Birimi Dedektörü Para Ayırıcı Makinesi Nakit Sayma Makinesi Karışık Banknot Sıralayıcı |
|---|---|
| Mevcut para birimi | MXN ARS COP VEF KALEM CAD CLP |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | iki cep fatura sayacı para ayırma makinesi ayırma makinesi nakit para sayma ve otomatik not banknot |
|---|---|
| Mevcut para birimi | ZWD AOA DZD RUB UAH RSD KZT SAR SYP AED OMR LBP |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | RUB KZT CAD MXN CLP AED Karışık döviz sıralayıcı makinesi banknot sayacı |
|---|---|
| Mevcut para birimi | RUB KZT CAD MXN CLP AED |
| Nakit Giriş Kapasitesi | zaman başına 800 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |