| Nakliye | Dünya çapında Gönderim Mevcuttur |
|---|---|
| Modeli | DN serisi |
| durum | Yeni ve Orijinal |
| Ürün | CHD-DIP ICM375-3R2790 kart okuyucu |
| Başvuru | DN makinesi |
| Modeli | DN serisi |
|---|---|
| Parça numarası | 1750359790 01750359790 |
| durum | Yeni ve Orijinal |
| Ürün | Gömülü PC 6G Cel-G3900 EPC 6G PC çekirdeği |
| Başvuru | win10/win11 |
| Parça numarası | 1750360108 01750360108 |
|---|---|
| Modeli | DN serisi |
| durum | Yeni ve Orijinal |
| Ürün | Gömülü PC 6G POS Terminali PC Çekirdeği |
| Başvuru | win10/win11 |
| Parça numarası | 49205474000X 49-205474-000X |
|---|---|
| Modeli | DN serisi |
| durum | Yeni ve Orijinal |
| Ürün | CAMR KİTİ OPTEVA 720/560/520 CLR 0,33IN YÜKSEK |
| Nakliye | Expree/Hava/Deniz yoluyla dünya çapında gönderim mevcuttur |
| Parça numarası | 49202790000A 49-202790-000A |
|---|---|
| Modeli | DN serisi |
| durum | Yeni ve Orijinal |
| Ürün | Diebold Nixdorf Opteva Sunum MİLİ, XPRT IDLER KOMPLE |
| Nakliye | Expree/Hava/Deniz yoluyla dünya çapında gönderim mevcuttur |
| Parça numarası | 49-248086-000A 49202790000A |
|---|---|
| Modeli | DN serisi |
| durum | Yeni ve Orijinal |
| Ürün | Diebold Opteva 5500 İstifleyici Silindir Mili 49-202790-000A |
| Nakliye | Expree/Hava/Deniz yoluyla dünya çapında gönderim mevcuttur |
| Parça numarası | 49253616000D 49-253616-000D |
|---|---|
| Modeli | DN serisi |
| durum | Yeni ve Orijinal |
| Ürün | Diebold Opteva 5500 SUNUCU FL TAHRİK MİLİ 49-253616-000D |
| Nakliye | Expree/Hava/Deniz yoluyla dünya çapında gönderim mevcuttur |
| Parça numarası | 49253616000D 49-253616-000D |
|---|---|
| Modeli | DN serisi |
| durum | Yeni ve Orijinal |
| Ürün | Diebold Opteva 5500 MİL TAŞIMA DRV 49-253616-000D |
| Nakliye | Expree/Hava/Deniz yoluyla dünya çapında gönderim mevcuttur |
| Parça numarası | 49254764000F 49-254764-000F |
|---|---|
| Modeli | DN serisi |
| durum | Yeni ve Orijinal |
| Ürün | ATM Makinesi Parçaları Diebold Opteva 5500 UCC UNIT ELU |
| Nakliye | Expree/Hava/Deniz yoluyla dünya çapında gönderim mevcuttur |
| Parça numarası | 49-255908-000A 49255908000A |
|---|---|
| Modeli | DN serisi |
| durum | Yeni ve Orijinal |
| Ürün | Diebold KAMERA WDUB-1300-RT SAĞ YAN USB KAMERA |
| Nakliye | Expree/Hava/Deniz yoluyla dünya çapında gönderim mevcuttur |