| Uyumluluk | Fujitsu ATM Modelleri |
|---|---|
| Kullanılan | Fujitsu Makinesi |
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Plastik ve Metal |
| Teslimat | Ödeme alındıktan sonra 2-7 gün |
| Mekanın Kökeni | Çin |
| Uyumluluk | Fujitsu ATM Modelleri |
|---|---|
| Kullanılan | Fujitsu Makinesi |
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Plastik ve Metal |
| Teslimat | Ödeme alındıktan sonra 2-7 gün |
| Mekanın Kökeni | Çin |
| Modül | Hitachi Diebold ATM parçaları ECRM |
|---|---|
| Ekspres Servis | Uçakla/Ekspresle/Deniz yoluyla |
| Stok Heykeli | Stokta var |
| Nakliye yolu | DHL, Fedex, UPS.TNT |
| Kullanılan | Diebold ATM'si |
| Kullanılan | Diebold Nixdorf Opteva Serisi/CMD V6A |
|---|---|
| Envanter | Stokta var |
| Kurşun zamanı | 1 gün |
| Anahtar kelime | 1750354977 ATM Parçaları Diebold Nixdorf MULTI-MEDIA CSET SEC UNIV ACTIVDISPENSE 01750354977 |
| Kurulum | Profesyonel önerilir |
| sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit spesifikasyonu | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıkış Kapasitesi | >200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | >150 not |
| sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit spesifikasyonu | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıkış Kapasitesi | >200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | >150 not |
| Marka | Giesecke+Devrien |
|---|---|
| Kullanılan | G+D BPS C5 |
| Aralık. | ZAMANLAMA KAYIŞI KASNAK 20GMTR |
| Üretici | Giesecke+Devrient/OEM Çin |
| Parça Numarası | 509630/509630001 |
| Manufacturer | Giesecke+Devrient |
|---|---|
| Used For | G+D BPS C5 Sorter Machine |
| Dec | SPUR GEAR 16T W6 ASSY 514733 |
| Dimensions | Dependent on specific accessory |
| Color | Standar |
| Başvuru | ATM |
|---|---|
| İçin kullanılır | Wincor Kart Okuyucu Çipi |
| Garanti | 90 gün |
| Durum | yeni orijinal |
| Dokunmatik Ekran Türü | HAYIR |
| Satış sonrası servis sağlandı | Video teknik desteği Çevrimiçi destek |
|---|---|
| Garanti | 90 gün, 90 Gün |
| Malzeme | maden |
| Orijinalin yeri | Çin |
| Durum | yeni jenerik |