| Uyumluluk | Fujitsu ATM Modelleri |
|---|---|
| Kullanılan | Fujitsu Makinesi |
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Plastik ve Metal |
| Teslimat | Ödeme alındıktan sonra 2-7 gün |
| Mekanın Kökeni | Çin |
| Uyumluluk | Fujitsu ATM Modelleri |
|---|---|
| Kullanılan | Fujitsu Makinesi |
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Plastik ve Metal |
| Teslimat | Ödeme alındıktan sonra 2-7 gün |
| Mekanın Kökeni | Çin |
| Ürün Tipi | Bankamatik Parçaları |
|---|---|
| Envanter | Stokta var |
| Kurşun zamanı | 1 gün |
| Kurulum | Profesyonel önerilir |
| Renk | Parçaya göre değişir |
| Anahtar özellik | ATM Makinesi için Windows 10 I5 4GB RAM 500GB HDD CPU PC Çekirdeği |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Ambalaj bilgileri | karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 100 adet |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 100 adet |
| Menşe yeri | Çin |
| Pn | MEI CashFlow Series 7000 5 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and so on |
| Keywords | Wincor PC280 2050XE ATM 24V Distributor Power Supply |
| Dimensions | Depends on specific part |
| Satış sonrası servis sağlandı | Video teknik desteği Çevrimiçi destek |
|---|---|
| Garanti | 90 gün, 90 Gün |
| Malzeme | maden |
| Ağırlık | 12kgs/birim |
| Dokunmatik Ekran Türü | 4,3 inç TFT dokunmatik ekran |
| Model numaraları | TMS150XG-10TB |
|---|---|
| Kategori | ATM Bileşenleri |
| Durum | Stokta var |
| Tip | Bankamatik Parçaları |
| Ödeme Süresi | batı birliği T/T |
| PN | 01750234996 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold V7 EPP |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |