| Pn | 0090009159 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Wincor PC280 2050XE ATM 24V Distributor Power Supply |
| Produce Name | Wincor PC280 2050XE ATM 24V Distributor Power Supply Unit |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and so on |
| Renk | resim olarak |
|---|---|
| Boyutlar | Bileşene göre değişir |
| Stok durumu | Stokta var |
| işletim sistemi | 1 |
| Nakliye | Uçakla/Ekspresle/Deniz yoluyla |
| Garanti | 1 Yıllık Sınırlı Garanti |
|---|---|
| Ürün adı | OKI ATM Parçaları |
| modeli | 6040W |
| Güç | N |
| Teslimat | 2-15 gün |
| Garanti | 1 Yıllık Sınırlı Garanti |
|---|---|
| Güç | N |
| Stok durumu | Stokta var |
| Kurulum | Profesyonel Kurulum Tavsiye Edilir |
| Teslimat | 2-15 gün |
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
|---|---|
| Ticaret Dönemi | EXW |
| Tip | Parça |
| Adedi | 1 |
| Renk | resim olarak |