| Modül | Hitachi Diebold ATM parçaları ECRM |
|---|---|
| Ekspres Servis | Uçakla/Ekspresle/Deniz yoluyla |
| Stok Heykeli | Stokta var |
| Nakliye yolu | DHL, Fedex, UPS.TNT |
| Kullanılan | Diebold ATM'si |
| modeli | Diebold Nixdorf RM4 Serisi |
|---|---|
| Uesd | Diebold DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| Tanım | Diebold Nixdorf AIC HEPSİ KASET DÖNGÜSÜ İtme Plakası |
| Kalite | Yepyeni |
| Kullanılabilirlik | Stokta Var / Sipariş Üzerine Üretildi |
| Ambalaj bilgileri | karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 2 İş Günü |
| Ödeme koşulları | Western Union,T/T |
| Yetenek temini | Normal stok için 10000 Adet |
| Menşe yeri | Çin |
| Ürün Tipi | Bankamatik Parçaları |
|---|---|
| Envanter | Stokta var |
| Kurşun zamanı | 1 gün |
| Anahtar kelime | 1750281234 Yüksek Kaliteli ATM Makinesi Parçaları Diebold Nixdorf DN200 IOT Giriş-Çıkış Modülü Müşte |
| Kurulum | Profesyonel önerilir |
| Parça Numarası | 1750307764 01750301684 01750307764 1750301684 |
|---|---|
| Kullanılan | Diebold Nixdorf DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| Menşei | Shunde, Foshan, Guangdong |
| Garanti | 90 gün |
| Sevkiyat | Ekspres/Deniz/Hava/Kamyon |
| Parça Numarası | 01750314096 1750314096 |
|---|---|
| Kullanılan | Diebold Nixdorf DN490/DN250A/DN550VA/DN200/DN250/DN450 |
| Menşei | Shunde, Foshan, Guangdong |
| Garanti | 90 gün |
| Sevkiyat | Ekspres/Deniz/Hava/Kamyon |
| Kullanılan | Diebold Nixdorf Opteva Serisi |
|---|---|
| Envanter | Stokta var |
| Kurşun zamanı | 1 gün |
| Anahtar kelime | 00103334001W ATM Parçaları Diebold Nixdorf Opteva Anahtarlı Kilitleme Yönlendirme Kaseti 00-103334-0 |
| Kurulum | Profesyonel önerilir |
| Ambalaj bilgileri | Paketleme Detayları: Nötr paket Teslimat Detayları: Ödeme yapıldıktan sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Aylık 10000 Adet / Adet |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Diebold |
| Ambalaj bilgileri | Paketleme Detayları: Nötr paket Teslimat Detayları: Ödeme yapıldıktan sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Aylık 10000 Adet / Adet |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Diebold |
| Ambalaj bilgileri | Paketleme Detayları: Nötr paket Teslimat Detayları: Ödeme yapıldıktan sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Aylık 10000 Adet / Adet |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Diebold |