| Anahtar özellik | Fatura Sayacı Taşınabilir Banknot Sayma Sahte Para Dedektörü Rekabetçi Fiyatlı Çok Para Birimi Para |
|---|---|
| Mevcut para birimi | RSD KZT UZS DKK NOK SEK MAD CHF HUF NIO IQD SAR SYP AED OMR LBP TRL EGP |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | Doğrudan Fabrika Çoklu Para Birimi 1 + 1 iki cepli Banka Sayaç Değişim Bürosu için Fatura Not Ayırıc |
|---|---|
| Mevcut para birimi | IQD SAR SYP AED EURO GBP BYN RUB UZS DKK NOK SEK |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | SEK COP LBP USD EUR MZN MAD VEF Para Sayma Nakit Sıralayıcısı Para Sayma Makinesi |
|---|---|
| Mevcut para birimi | SEK COP LBP USD EUR MZN MAD VEF |
| Nakit Giriş Kapasitesi | zaman başına 800 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | taşınabilir üst yükleme banknot profesyonel iki cep fatura çoklu banknot sıralayıcı para sayacı ve n |
|---|---|
| Mevcut para birimi | BOB MDL NIO IQD SAR SYP AED OMR LBP TRL EGP YER BHD QAR JOD IRR ILS MYR IDR KRW JPY CNY INR THB VND |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | PHP JPY CNY ZWD ZMK ETB 95 ülke için renkli ekran banknot ayırma makinesi |
|---|---|
| Mevcut para birimi | PHP JPY CNY ZWD ZMK ETB |
| Nakit Giriş Kapasitesi | zaman başına 800 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | Taşınabilir nakit para ayırma makinesi |
|---|---|
| Mevcut para birimi | AUD |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |