| Anahtar özellik | Akıllı Kart Verme Modülü Kiosklar için 200 Kart Kart Okuyuculu Perakende ATM |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Anahtar özellik | ATM Bayi Makine kullanımı Kontrol Düzenleme Modülü Banka Ekipmanı |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Anahtar özellik | Banka kullanımı U Anahtarı Doogle Verme Modülü Ekipmanı ATM Perakendeci Makinesi |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Anahtar özellik | Banka ve Borsa Bürosu İçin Otomatik Karışım Değeri Not Nakit Ayırıcı Makinesi |
|---|---|
| Mevcut para birimi | BYN RUB UAH RSD NIO IQD SAR SYP AED OMR LBP TRL EGP PHP HKD MOP LAK SGD LKR KHR PKR AUD NZD |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | SJ-9100 iki cep ayırıcı karışımı sayma makinesi değer sayma makinesi uygunluk |
|---|---|
| Mevcut para birimi | UAH RSD KZT UZS DKK NOK SEK MAD CHF KZT UZS DKK NOK SEK MAD CHF HUF |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Temel özellik | Karışık banknot sıralayıcı |
|---|---|
| Mevcut para birimi | GBP |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıkış Kapasitesi | >200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | >150 not |
| Anahtar özellik | Karışık para sıralayıcı |
|---|---|
| Mevcut para birimi | DOP |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | Akıllı Para Birimi sıralayıcı |
|---|---|
| Mevcut para birimi | USD BRL MXN ARS COP VEF PEN CAD CLP CRC vb. |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Satış sonrası servis sağlandı | Video teknik desteği Çevrimiçi destek |
|---|---|
| Garanti | 90 gün, 90 Gün |
| Malzeme | maden |
| Orijinalin yeri | Çin |
| Durum | yeni jenerik |