| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | UAS HUF CRC QAR LAK GHS KES nakit sayacı 95 para birimine uygun banka kullanımı masa tasarımı para s |
|---|---|
| Mevcut para birimi | UAS HUF CRC QAR LAK GHS KES |
| Nakit Giriş Kapasitesi | zaman başına 800 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | GBP NOK CHF ARS PEN OMR Banknot Geri Dönüşüm Makinası Para Birimleri Sıralayıcı Makinası |
|---|---|
| Mevcut para birimi | GBP NOK CHF ARS KALEM OMR |
| Nakit Giriş Kapasitesi | zaman başına 800 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | Taşınabilir nakit para ayırma makinesi |
|---|---|
| Mevcut para birimi | AUD |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | BOB GEL HNL MYR SGD XOF DKK Karışık Para Birimi banknot sayma para sayacı banknot sıralayıcı makines |
|---|---|
| Mevcut para birimi | BOB GEL HNL MYR SGD XOF DKK |
| Nakit Giriş Kapasitesi | zaman başına 800 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | SEK COP LBP USD EUR MZN MAD VEF Para Sayma Nakit Sıralayıcısı Para Sayma Makinesi |
|---|---|
| Mevcut para birimi | SEK COP LBP USD EUR MZN MAD VEF |
| Nakit Giriş Kapasitesi | zaman başına 800 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |