| Anahtar özellik | İki cepli banknot ayırıcı karışım değeri para ayırma makinesi AZN USD BRL MXN ARS COP VEF PEN CAD CL |
|---|---|
| Mevcut para birimi | AZN USD BRL MXN ARS COP VEF PEN CAD CLP CRC |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | Akıllı Kart Verme Modülü Kiosklar için 200 Kart Kart Okuyuculu Perakende ATM |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Anahtar özellik | ATM Bayi Makine kullanımı Kontrol Düzenleme Modülü Banka Ekipmanı |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Anahtar özellik | Banka kullanımı U Anahtarı Doogle Verme Modülü Ekipmanı ATM Perakendeci Makinesi |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Anahtar özellik | karışık çoklu para birimi sıralayıcı nakit para birimi banknot para dedektörü fatura sayacı taşınabi |
|---|---|
| Mevcut para birimi | WD NPR MMK PHP HKD MOP LAK PKR AUD NZD AOA DZD MGA ZMK LYD BWP |
| Sıralama Hızı | >800 adet/dak |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | özel iki cepli sıralayıcı |
|---|---|
| Mevcut para birimi | Ovmak |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | UV MG IR Para Birimi Dedektörü Para Ayırıcı Makinesi Nakit Sayma Makinesi Karışık Banknot Sıralayıcı |
|---|---|
| Mevcut para birimi | MXN ARS COP VEF KALEM CAD CLP |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | Karışık Değerli karışık para birimleri sıralayıcıları |
|---|---|
| Mevcut para birimi | JPY CNY INR THB VND TWD vb. |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | Küçük para ayırıcı |
|---|---|
| Mevcut para birimi | Euro |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | Para ayırma makinesi |
|---|---|
| Mevcut para birimi | BYN |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |