| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | Karışık nakit ayırıcı |
|---|---|
| Mevcut para birimi | Amerikan Doları |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | ATM Makinesi için Windows 10 I5 4GB RAM 500GB HDD CPU PC Çekirdeği |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Anahtar özellik | Parmak Damarı Biyometrik Kimlik Doğrulama ATM Tanıma Modülü Banka kullanımı |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Anahtar özellik | Banka Ekipmanları Kart Okuyucu Kaymayı önleme araçları Dolandırıcılığı önleme cihazı |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |