| Anahtar özellik | iki cep fatura sayacı para ayırma makinesi ayırma makinesi nakit para sayma ve otomatik not banknot |
|---|---|
| Mevcut para birimi | GBP BYN RUB UAH RSD SGD LKR KHR PKR AUD ZMK LYD BWP TND NAD KES RWF UGS MZN ETB |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | Akıllı Kart Verme Modülü Kiosklar için 200 Kart Kart Okuyuculu Perakende ATM |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Anahtar özellik | ATM Makinesi için Windows 10 I5 4GB RAM 500GB HDD CPU PC Çekirdeği |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| PN | 01750252347 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold V7 EPP |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 49255908000F |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold KAMERA USB ARKA KONNEKTÖRÜ |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 01750173205 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | WINCOR Kart okuyucu CHD V2CU standardı |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 49255908000B |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold KAMERA USB SOL YAN KONEKTÖRÜ |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 1750136159 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | guang zhou |
| Anahtar Kelimeler | Wincor PC280 2050XE ATM 24V Dağıtıcı Güç Kaynağı |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Yük yolu | DHL, FedEx, EMS, TNT vb. |
| PN | 01750234858 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold V7 EPP |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 49248086000A |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold 5500 istifleyici silindir mili |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |