| PN | 49248086000A |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold 5500 istifleyici silindir mili |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 49202790000A |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold Şaft Taşıma Avara Düzeneği |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 1750360108 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold GÖMÜLÜ PC 6G I5-6500PART Güç kaynağı |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 1750302006 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold PC 6G i3-7101E Güç kaynağı |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 1750359790 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold PC 6G CEL-G3900 Güç kaynağı |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 49255908000A |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold KAMERA USB SAĞ YAN KONEKTÖRÜ |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 01750234996 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold V7 EPP |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 01750255914 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold V7 EPP |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 01750303599 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold V7 EPP |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 49254764000F |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold UCC ÜNİTESİ ELU |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |