| PN | 1750254552 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | WINCOR CINEO C2560 CORE i5 PC Anakart |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 1750254552 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | WINCOR CINEO C2560 CORE i5 PC Anakart |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 1750173205-29 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | WINCOR V2CU KART OKUYUCU KART |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 1750262105 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | WINCOR I5 PC |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | KD03300-C100 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Fujitsu F510 üst Ünite |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Fujitsu G60A Çoklu Kaset Para Geri Dönüşüm Modülü |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | KD02881-Y574 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Fujitsu G60A Çoklu Kaset Para Geri Dönüşüm Modülü |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | GF0307 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Fujitsu G60A Çoklu Kaset Para Geri Dönüşüm Modülü |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 49254690000K-11 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold 15T D-Şekilli Dişli |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | A001556 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | NMD |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |