| Pn | 009002326 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Adı Üret | NCR ATM PARTCard OkuyucuKontak Seti IC Modül Kafası |
| Üretici | ShenJiang |
| Parça Numarası | 009002326 |
| Pn | 110000137 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Üretici | ShenJiang |
| Renk | resim olarak |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 1750345269 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold PCBA Panel Aydınlatma Kontrol Cihazı 2 CH |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 49233199127A |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold KAUÇUK CES |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 01750311974 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold Nixdorf PCBA CNTRL GÜVENLİ RM4V |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | RBR-00050 / 49238415000A-50 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold ECRM368 BV5 Kontrol Anakartı |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 01750304622 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold NIDEC SANKYO EMV Kart okuyucu |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 01750346451 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Diebold EPPV8 MEX ST2 |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 3143T206 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Glory UW-500 USF-100 Kemerler 12*156*0.65mm |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | 3390T002 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Glory UW-500 USF-100 O-Ring Contası |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |