| Anahtar özellik | Mezhep Para ayırma makinesi |
|---|---|
| Mevcut para birimi | DOP |
| hız | 800 adet/dak (Tipik) |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | ATM Bayi Makine kullanımı Kontrol Düzenleme Modülü Banka Ekipmanı |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Anahtar özellik | Banka kullanımı U Anahtarı Doogle Verme Modülü Ekipmanı ATM Perakendeci Makinesi |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Kaset Kapasitesi | 600/900/1200/2200 notlar |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | TÜFE Parçaları |
| Gürültü seviyesi | <60 dB |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ° C ila 40 ° C |
| İşletim sistemi | HAYIR |
| Kaset Kapasitesi | 600/900/1200/2200 notlar |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | TÜFE Parçaları |
| Gürültü seviyesi | <60 dB |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ° C ila 40 ° C |
| işletim sistemi | HAYIR |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | Karışık hint usd euro sıralayıcı kağıt nakit para banknot para dedektörü fatura sayacı UV MG IR ile |
|---|---|
| Mevcut para birimi | TZS ZWD AOA DZD MGA ZMK LYD BWP TND NAD KES RWF UGS MZN ETB |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | DZD AZN KRW BWP PKR NGN EURO Mix Para Birimi Banknot Sıralayıcı Dedektörü Taşınabilir Para Sayacı Sa |
|---|---|
| Mevcut para birimi | DZD AZN KRW BWP PKR NGN EURO |
| Nakit Giriş Kapasitesi | zaman başına 800 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | MZN SEK MAD COP VEF LBP TRL MMK banknot tespit sıralayıcı banknot sayma ayırma makinesi |
|---|---|
| Mevcut para birimi | MZN SEK MAD COP VEF LBP TRL MMK |
| Nakit Giriş Kapasitesi | zaman başına 800 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | Profesyonel çift cepli fatura banknot sıralayıcı Çift BDT Çoklu para birimi sıralayıcı |
|---|---|
| Mevcut para birimi | IQD SAR SYP EURO GBP BYN KRW JPY CNY INR THB VND TWD |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |