| Anahtar özellik | Karışık para sıralayıcı |
|---|---|
| Mevcut para birimi | DOP |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | Akıllı Kart Verme Modülü Kiosklar için 200 Kart Kart Okuyuculu Perakende ATM |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Anahtar özellik | MGA USD NIO TND SYP CAF ETB profesyonel dedektörlü banka karışık fatura sayacı sıralayıcı |
|---|---|
| Mevcut para birimi | KZT MXN AED NPR NZD TÜMÜ |
| Nakit Giriş Kapasitesi | zaman başına 800 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| PN | KD11070-C521 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Fujitsu CDU Bankamatik Ünitesi |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| PN | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Fujitsu G60A Çoklu Kaset Para Geri Dönüşüm Modülü |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| Anahtar özellik | PHP JPY CNY ZWD ZMK ETB 95 ülke için renkli ekran banknot ayırma makinesi |
|---|---|
| Mevcut para birimi | PHP JPY CNY ZWD ZMK ETB |
| Nakit Giriş Kapasitesi | zaman başına 800 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği, Saha kurulumu, devreye alma ve eğitim, Saha bakım ve onarım hizmeti, Çevrimiçi |
|---|---|
| Garanti | 90 GÜN, 90 GÜN |
| Malzeme | 1, Plastik |
| Kapasite | 1 |
| İşletim sistemi | 1 |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
|---|---|
| Garanti | 90 gün, 90 gün |
| Malzeme | Elektronik Bileşenler |
| Kapasite | Hiçbiri |
| İşletim sistemi | Hiçbiri |
| Pn | 009002326 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Adı Üret | NCR ATM PARTCard OkuyucuKontak Seti IC Modül Kafası |
| Üretici | ShenJiang |
| Parça Numarası | 009002326 |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik destek, Ücretsiz yedek parça, Saha kurulumu, devreye alma ve eğitim, Saha bakım ve onar |
|---|---|
| Garanti | 90 gün |
| Malzeme | 1 |
| Kapasite | 1 |
| İşletim sistemi | 1 |