| Anahtar özellik | Akıllı Kart Verme Modülü Kiosklar için 200 Kart Kart Okuyuculu Perakende ATM |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Destek para birimi | 100+ like MYR NLG BEF IEP FRF CLP EUR LBP JOD NZD CSK |
|---|---|
| Maks. Fatura Sayma Hızı | Dakikada 1.300 |
| Hazne kapasitesi | 250 fatura |
| İstifleyici kapasitesi | 200 fatura |
| Görüntülemek | Yüksek Çözünürlüklü LCD |
| Anahtar özellik | ATM Makinesi için Windows 10 I5 4GB RAM 500GB HDD CPU PC Çekirdeği |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Anahtar özellik | SJ-9100 iki cep ayırıcı karışımı sayma makinesi değer sayma makinesi uygunluk |
|---|---|
| Mevcut para birimi | UAH RSD KZT UZS DKK NOK SEK MAD CHF KZT UZS DKK NOK SEK MAD CHF HUF |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | Parmak Damarı Biyometrik Kimlik Doğrulama ATM Tanıma Modülü Banka kullanımı |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Anahtar özellik | Banka Ekipmanları Kart Okuyucu Kaymayı önleme araçları Dolandırıcılığı önleme cihazı |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |