| Anahtar özellik | ATM Makinesi için Windows 10 I5 4GB RAM 500GB HDD CPU PC Çekirdeği |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Seri | Fujitsu F56 |
|---|---|
| Boyut | Standart/Özelleştirilmiş |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kullanılan | Oyun Makinesi / Para Çekme Makinesi için |
| Fatura kapasitesini reddet | Yaklaşık. 500 fatura |
| Kullanılan | Diebold Nixdorf Opteva Serisi/CMD V6A |
|---|---|
| Envanter | Stokta var |
| Kurşun zamanı | 1 gün |
| Anahtar kelime | 1750354977 ATM Parçaları Diebold Nixdorf MULTI-MEDIA CSET SEC UNIV ACTIVDISPENSE 01750354977 |
| Kurulum | Profesyonel önerilir |
| Uyumluluk | Fujitsu ATM Modelleri |
|---|---|
| Kullanılan | Fujitsu Makinesi |
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Plastik ve Metal |
| Teslimat | Ödeme alındıktan sonra 2-7 gün |
| Mekanın Kökeni | Çin |
| modeli | Diebold Nixdorf RM4 Serisi |
|---|---|
| Uesd | Diebold DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| Tanım | Diebold Nixdorf AIC HEPSİ KASET DÖNGÜSÜ İtme Plakası |
| Kalite | Yepyeni |
| Kullanılabilirlik | Stokta Var / Sipariş Üzerine Üretildi |
| Boyut | Standart |
|---|---|
| Müşteri desteği | Diebold veya yetkili satıcılar tarafından sağlanır |
| Orijinalin yeri | Çin |
| Çukur | Orijinal, Yenilenmiş, Jenerik |
| Ağırlık | 0.5 |
| Boyut | Standart |
|---|---|
| Müşteri desteği | Diebold veya yetkili satıcılar tarafından sağlanır |
| Orijinalin yeri | Çin |
| Çukur | Orijinal, Yenilenmiş, Jenerik |
| Ağırlık | 3 |
| Boyut | Standart |
|---|---|
| Müşteri desteği | Diebold veya yetkili satıcılar tarafından sağlanır |
| Orijinalin yeri | Çin |
| Çukur | Orijinal, Yenilenmiş, Jenerik |
| Ağırlık | 5 |
| Seri | Fujitsu F56 |
|---|---|
| Boyut | Standart |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kullanılan | Oyun Makinesi / Para Çekme Makinesi için |
| Fatura kapasitesini reddet | Yaklaşık. 500 fatura |
| Uyumluluk | Fujitsu ATM Modelleri |
|---|---|
| Kullanılan | Fujitsu Makinesi |
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Plastik ve Metal |
| Teslimat | Ödeme alındıktan sonra 2-7 gün |
| Mekanın Kökeni | Çin |