| Anahtar özellik | Akıllı Para Birimi sıralayıcı |
|---|---|
| Mevcut para birimi | USD BRL MXN ARS COP VEF PEN CAD CLP CRC vb. |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | Parmak Damarı Biyometrik Kimlik Doğrulama ATM Tanıma Modülü Banka kullanımı |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Anahtar özellik | Banka Ekipmanları Kart Okuyucu Kaymayı önleme araçları Dolandırıcılığı önleme cihazı |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Ambalaj bilgileri | karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 2 İş Günü |
| Ödeme koşulları | Western Union,T/T |
| Yetenek temini | Normal stok için 10000 Adet |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 2 İş Günü |
| Ödeme koşulları | Western Union,T/T |
| Yetenek temini | Normal stok için 10000 Adet |
| Menşe yeri | Çin |
| Parça Numarası | 1750307764 01750301684 01750307764 1750301684 |
|---|---|
| Kullanılan | Diebold Nixdorf DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| Menşei | Shunde, Foshan, Guangdong |
| Garanti | 90 gün |
| Sevkiyat | Ekspres/Deniz/Hava/Kamyon |
| Parça Numarası | 01750206619 1750206618 1750206619 01750206618 |
|---|---|
| Kullanılan | Diebold Nixdorf VS Modeli DN490/DN250A/DN550VA/DN200/DN250/DN450 |
| Menşei | Shunde, Foshan, Guangdong |
| Garanti | 90 gün |
| Sevkiyat | Ekspres/Deniz/Hava/Kamyon |
| Ambalaj bilgileri | karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 2 İş Günü |
| Ödeme koşulları | Western Union,T/T |
| Yetenek temini | Normal stok için 10000 Adet |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 2 İş Günü |
| Ödeme koşulları | Western Union,T/T |
| Yetenek temini | Normal stok için 10000 Adet |
| Menşe yeri | Çin |
| Modül | Hitachi Diebold ATM parçaları ECRM |
|---|---|
| Ekspres Servis | Uçakla/Ekspresle/Deniz yoluyla |
| Stok Heykeli | Stokta var |
| Nakliye yolu | DHL, Fedex, UPS.TNT |
| Kullanılan | Diebold ATM'si |