| Anahtar özellik | Küçük para ayırıcı |
|---|---|
| Mevcut para birimi | Euro |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
|---|---|
| Renk | resim olarak |
| Adedi | 1 |
| İşletme Türü | Fabrika |
| Üretici | ShenJiang |
| Parça numarası | 49253616000D 49-253616-000D |
|---|---|
| Modeli | DN serisi |
| durum | Yeni ve Orijinal |
| Ürün | Diebold Opteva 5500 SUNUCU FL TAHRİK MİLİ 49-253616-000D |
| Nakliye | Expree/Hava/Deniz yoluyla dünya çapında gönderim mevcuttur |
| Anahtar özellik | özel iki cepli sıralayıcı |
|---|---|
| Mevcut para birimi | Ovmak |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Parça Numarası | 01750314096 1750314096 |
|---|---|
| Kullanılan | Diebold Nixdorf DN490/DN250A/DN550VA/DN200/DN250/DN450 |
| Menşei | Shunde, Foshan, Guangdong |
| Garanti | 90 gün |
| Sevkiyat | Ekspres/Deniz/Hava/Kamyon |
| Satış sonrası servis sağlandı | Video teknik desteği Çevrimiçi destek |
|---|---|
| Garanti | 90 gün, 90 Gün |
| Malzeme | maden |
| Orijinalin yeri | Çin |
| Durum | yeni jenerik |
| Satış sonrası servis sağlandı | Video teknik desteği Çevrimiçi destek |
|---|---|
| Garanti | 90 gün, 90 Gün |
| Malzeme | maden |
| Orijinalin yeri | Çin |
| Durum | yeni jenerik |
| Anahtar özellik | MGA USD NIO TND SYP CAF ETB profesyonel dedektörlü banka karışık fatura sayacı sıralayıcı |
|---|---|
| Mevcut para birimi | MGA USD NIO TND SYP CAF ETB |
| Nakit Giriş Kapasitesi | zaman başına 800 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | ATM Makinesi için Windows 10 I5 4GB RAM 500GB HDD CPU PC Çekirdeği |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Anahtar özellik | Parmak Damarı Biyometrik Kimlik Doğrulama ATM Tanıma Modülü Banka kullanımı |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |