| Anahtar özellik | Banka Ekipmanları Kart Okuyucu Kaymayı önleme araçları Dolandırıcılığı önleme cihazı |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Temel özellik | Karışık banknot sıralayıcı |
|---|---|
| Mevcut para birimi | GBP |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıkış Kapasitesi | >200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | >150 not |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Uyumluluk | Fujitsu ATM Modelleri |
|---|---|
| Kullanılan | Fujitsu Makinesi |
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Plastik ve Metal |
| Teslimat | Ödeme alındıktan sonra 2-7 gün |
| Mekanın Kökeni | Çin |
| modeli | Diebold Nixdorf RM4 Serisi |
|---|---|
| Uesd | Diebold DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| Tanım | Diebold Nixdorf AIC HEPSİ KASET DÖNGÜSÜ İtme Plakası |
| Kalite | Yepyeni |
| Kullanılabilirlik | Stokta Var / Sipariş Üzerine Üretildi |
| Ambalaj bilgileri | karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 2 İş Günü |
| Ödeme koşulları | Western Union,T/T |
| Yetenek temini | Normal stok için 10000 Adet |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 2 İş Günü |
| Ödeme koşulları | Western Union,T/T |
| Yetenek temini | Normal stok için 10000 Adet |
| Menşe yeri | Çin |
| Parça Numarası | 1750307764 01750301684 01750307764 1750301684 |
|---|---|
| Kullanılan | Diebold Nixdorf DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| Menşei | Shunde, Foshan, Guangdong |
| Garanti | 90 gün |
| Sevkiyat | Ekspres/Deniz/Hava/Kamyon |
| Parça Numarası | 01750206619 1750206618 1750206619 01750206618 |
|---|---|
| Kullanılan | Diebold Nixdorf VS Modeli DN490/DN250A/DN550VA/DN200/DN250/DN450 |
| Menşei | Shunde, Foshan, Guangdong |
| Garanti | 90 gün |
| Sevkiyat | Ekspres/Deniz/Hava/Kamyon |
| Satış sonrası servis sağlandı | Video teknik desteği Çevrimiçi destek |
|---|---|
| Garanti | 90 gün, 90 Gün |
| Malzeme | maden |
| Orijinalin yeri | Çin |
| Durum | yeni jenerik |