| Anahtar özellik | Profesyonel çift cepli fatura banknot sıralayıcı Çift BDT Çoklu para birimi sıralayıcı |
|---|---|
| Mevcut para birimi | IQD SAR SYP EURO GBP BYN KRW JPY CNY INR THB VND TWD |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Sayma hızı | Dakikada 800-1000 Not |
|---|---|
| Nakit özellikleri | 120×62mm -180×85mm |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | DZD AZN KRW BWP PKR NGN EURO Mix Para Birimi Banknot Sıralayıcı Dedektörü Taşınabilir Para Sayacı Sa |
|---|---|
| Mevcut para birimi | DZD AZN KRW BWP PKR NGN EURO |
| Nakit Giriş Kapasitesi | zaman başına 800 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | Karışık hint usd euro sıralayıcı kağıt nakit para banknot para dedektörü fatura sayacı UV MG IR ile |
|---|---|
| Mevcut para birimi | TZS ZWD AOA DZD MGA ZMK LYD BWP TND NAD KES RWF UGS MZN ETB |
| Nakit Giriş Kapasitesi | Her seferinde 500 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | MGA USD NIO TND SYP CAF ETB profesyonel dedektörlü banka karışık fatura sayacı sıralayıcı |
|---|---|
| Mevcut para birimi | KZT MXN AED NPR NZD TÜMÜ |
| Nakit Giriş Kapasitesi | zaman başına 800 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | RUB CAD CLP YER MOP MVR NAD Para Değeri İçin Sahte Para Banknot Sayacı Nakit Sayaç Makinesi Dedektör |
|---|---|
| Mevcut para birimi | RUB CAD CLP YER MOP MVR NAD |
| Nakit Giriş Kapasitesi | zaman başına 800 not |
| Nakit Çıktı Kapasitesi | > 200 not |
| Nakit Reddetme Kapasitesi | > 150 not |
| Anahtar özellik | ATM Makinesi için Windows 10 I5 4GB RAM 500GB HDD CPU PC Çekirdeği |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Satış sonrası servis sağlandı | Video teknik desteği Çevrimiçi destek |
|---|---|
| Garanti | 90 gün, 90 Gün |
| Malzeme | maden |
| Orijinalin yeri | Çin |
| Durum | yeni jenerik |
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
|---|---|
| Üreticisi | WİNCOR |
| Renk | Resim olarak |
| Kullanılan | ATM için |
| İşletme türü | fabrika |