| Ambalaj bilgileri | Paketleme Detayları: Nötr paket Teslimat Detayları: Ödeme yapıldıktan sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Aylık 10000 Adet / Adet |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Wincor |
| Ambalaj bilgileri | Paketleme Detayları: Nötr paket Teslimat Detayları: Ödeme yapıldıktan sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Aylık 10000 Adet / Adet |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Wincor |
| Ambalaj bilgileri | karton kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 1000 PC/Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | karton kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 1000 PC/Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Packaging Details | carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 482 pcs/month |
| Place of Origin | China |
| Ambalaj bilgileri | Paketleme Detayları: Nötr paket Teslimat Detayları: Ödeme yapıldıktan sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Aylık 10000 Adet / Adet |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Diebold |
| Ambalaj bilgileri | Paketleme Detayları: Nötr paket Teslimat Detayları: Ödeme yapıldıktan sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Aylık 10000 Adet / Adet |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Diebold |
| Anahtar özellik | Akıllı Kart Verme Modülü Kiosklar için 200 Kart Kart Okuyuculu Perakende ATM |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Anahtar özellik | ATM Makinesi için Windows 10 I5 4GB RAM 500GB HDD CPU PC Çekirdeği |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Anahtar özellik | ATM Bayi Makine kullanımı Kontrol Düzenleme Modülü Banka Ekipmanı |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |