| Anahtar özellik | ATM Bayi Makine kullanımı Kontrol Düzenleme Modülü Banka Ekipmanı |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Anahtar özellik | Banka kullanımı U Anahtarı Doogle Verme Modülü Ekipmanı ATM Perakendeci Makinesi |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Anahtar özellik | Parmak Damarı Biyometrik Kimlik Doğrulama ATM Tanıma Modülü Banka kullanımı |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 200 kart/kaset |
| Kart okuyucu | V2CU Kart Okuyucu |
| Voltaj | 100-240 |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Ambalaj bilgileri | Paketleme Detayları: Nötr paket Teslimat Detayları: Ödeme yapıldıktan sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Aylık 10000 Adet / Adet |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Wincor |
| Ambalaj bilgileri | Paketleme Detayları: Nötr paket Teslimat Detayları: Ödeme yapıldıktan sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Aylık 10000 Adet / Adet |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Wincor |
| Ambalaj bilgileri | Paketleme Detayları: Nötr paket Teslimat Detayları: Ödeme yapıldıktan sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Aylık 10000 Adet / Adet |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Wincor |
| Ambalaj bilgileri | Paketleme Detayları: Nötr paket Teslimat Detayları: Ödeme yapıldıktan sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Aylık 10000 Adet / Adet |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Wincor |
| Ambalaj bilgileri | Paketleme Detayları: Nötr paket Teslimat Detayları: Ödeme yapıldıktan sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Aylık 10000 Adet / Adet |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Wincor |
| Ambalaj bilgileri | Paketleme Detayları: Nötr paket Teslimat Detayları: Ödeme yapıldıktan sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Aylık 10000 Adet / Adet |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Wincor |
| Ambalaj bilgileri | Paketleme Detayları: Nötr paket Teslimat Detayları: Ödeme yapıldıktan sonra |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Aylık 10000 Adet / Adet |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Diebold Nixdorf |