| Ürün Tipi | Bankamatik Parçaları |
|---|---|
| Envanter | Stokta var |
| Kurşun zamanı | 1 gün |
| Anahtar kelime | 1750281234 Yüksek Kaliteli ATM Makinesi Parçaları Diebold Nixdorf DN200 IOT Giriş-Çıkış Modülü Müşte |
| Kurulum | Profesyonel önerilir |
| Kullanılan | Diebold/Wincor Nixdorf PC280 Deklanşör Kapağı |
|---|---|
| Envanter | Stokta var |
| Kurşun zamanı | 1 gün |
| Anahtar kelime | 1750246172 1750243353 Yepyeni Wincor ATM Parçaları Diebold Nixdorf PC280N Deklanşör Kapağı 017502461 |
| Kurulum | Profesyonel önerilir |
| Model numaraları | 445-0759179 4450759179 |
|---|---|
| Kategori | ATM NCR S2 Bileşenleri |
| Durum | Stokta var |
| Tip | Bankamatik Parçaları |
| Ödeme Süresi | batı birliği T/T |
| PN | 2C160000000313 |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Özel Termal Kafa VKP80III |
| Boyutlar | Belirli bir parçaya bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| Parça numarası | 49255908000G 49-255908-000G |
|---|---|
| Modeli | DN serisi |
| durum | Yeni ve Orijinal |
| Ürün | Diebold KAMERA USB SAĞ YAN KONEKTÖR 2.4 LENS |
| Nakliye | Expree/Hava/Deniz yoluyla dünya çapında gönderim mevcuttur |
| PN | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Fujitsu G60A Çoklu Kaset Para Geri Dönüşüm Modülü |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| Parça numarası | 49205474000X 49-205474-000X |
|---|---|
| Modeli | DN serisi |
| durum | Yeni ve Orijinal |
| Ürün | CAMR KİTİ OPTEVA 720/560/520 CLR 0,33IN YÜKSEK |
| Nakliye | Expree/Hava/Deniz yoluyla dünya çapında gönderim mevcuttur |
| Parça numarası | 49-255908-000A 49255908000A |
|---|---|
| Modeli | DN serisi |
| durum | Yeni ve Orijinal |
| Ürün | Diebold KAMERA WDUB-1300-RT SAĞ YAN USB KAMERA |
| Nakliye | Expree/Hava/Deniz yoluyla dünya çapında gönderim mevcuttur |
| Parça numarası | 49255908000B 49-255908-000B |
|---|---|
| Modeli | DN serisi |
| durum | Yeni ve Orijinal |
| Ürün | Diebold KAMERA USB SOL YAN KONEKTÖRÜ |
| Nakliye | Expree/Hava/Deniz yoluyla dünya çapında gönderim mevcuttur |
| Parça numarası | 49255908000F 49-255908-000F |
|---|---|
| Modeli | DN serisi |
| durum | Yeni ve Orijinal |
| Ürün | Diebold KAMERA USB ARKA KONNEKTÖRÜ |
| Nakliye | Expree/Hava/Deniz yoluyla dünya çapında gönderim mevcuttur |