| PN | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Nakliye Limanı | Guang Zhou |
| Anahtar Kelimeler | Fujitsu G60A Çoklu Kaset Para Geri Dönüşüm Modülü |
| Boyutlar | Belirli Parçaya Bağlıdır |
| Nakliye Yolu | DHL, Fedex, EMS, TNT ve benzeri |
| Parça numarası | 49205474000X 49-205474-000X |
|---|---|
| Modeli | DN serisi |
| durum | Yeni ve Orijinal |
| Ürün | CAMR KİTİ OPTEVA 720/560/520 CLR 0,33IN YÜKSEK |
| Nakliye | Expree/Hava/Deniz yoluyla dünya çapında gönderim mevcuttur |
| Parça numarası | 49-255908-000A 49255908000A |
|---|---|
| Modeli | DN serisi |
| durum | Yeni ve Orijinal |
| Ürün | Diebold KAMERA WDUB-1300-RT SAĞ YAN USB KAMERA |
| Nakliye | Expree/Hava/Deniz yoluyla dünya çapında gönderim mevcuttur |
| Parça numarası | 49255908000B 49-255908-000B |
|---|---|
| Modeli | DN serisi |
| durum | Yeni ve Orijinal |
| Ürün | Diebold KAMERA USB SOL YAN KONEKTÖRÜ |
| Nakliye | Expree/Hava/Deniz yoluyla dünya çapında gönderim mevcuttur |
| Parça numarası | 49255908000F 49-255908-000F |
|---|---|
| Modeli | DN serisi |
| durum | Yeni ve Orijinal |
| Ürün | Diebold KAMERA USB ARKA KONNEKTÖRÜ |
| Nakliye | Expree/Hava/Deniz yoluyla dünya çapında gönderim mevcuttur |
| Model numaraları | 445-0736668 4450736668 |
|---|---|
| Kategori | ATM NCR S2 Bileşenleri |
| Durum | Stokta var |
| Tip | Bankamatik Parçaları |
| Ödeme Süresi | batı birliği T/T |
| Model numaraları | 445-0730542 4450730542 |
|---|---|
| Kategori | ATM NCR S2 Bileşenleri |
| Durum | Stokta var |
| Tip | Bankamatik Parçaları |
| Ödeme Süresi | batı birliği T/T |
| Model numaraları | G13A780A01 G13A779A01 |
|---|---|
| Kategori | ATM Kart Okuyucu Bileşenleri |
| Durum | Stokta var |
| Tip | Bankamatik Parçaları |
| Ödeme Süresi | batı birliği T/T |
| Model numaraları | 1750344552 1750344553 |
|---|---|
| Kategori | ATM Bileşenleri |
| Durum | Stokta var |
| Tip | Bankamatik Parçaları |
| Ödeme Süresi | batı birliği T/T |
| Parça numarası | 1750002266 01750002266 |
|---|---|
| Modeli | DN serisi |
| durum | Yeni ve Orijinal |
| Ürün | DN200 IOT Giriş-Çıkış Modülü Müşteri Tepsisi Dişlisi 1750288271 18t/65t Dişli Giriş Tepsisi |
| Nakliye | Expree/Hava/Deniz yoluyla dünya çapında gönderim mevcuttur |